Niektóre z najbardziej znanych międzynarodowych marek decydują się na zamknięcie swoich komórek PR. Nie oznacza to jednak, że przestają się komunikować. Sposoby komunikacji z otoczeniem bardzo się zmieniły, a klasyczne działania public relations nie są już tak proste.

Rolę influencerów częściowo przejęli od dziennikarzy blogerzy, którzy w sieci utworzyli prawdziwe imperia redakcyjne mając niebagatelny wpływ na opinię publiczną. Sama prasa notuje nieustanie przepływ czytelników w stronę ich portali internetowych. Prowadzimy działania, które zapewniają efekty zarówno w nowych jak i tradycyjnych mediach.

Współpraca z influencerami
Wiele produktów i marek promowanych jest poprzez znane osoby. Są to celebryci, dziennikarze, blogerzy, a nawet osoby znane tylko w wąskich kręgach. To z kim nawiążemy współpracę ma kluczowe znaczenie w postrzeganiu produktu przez otoczenie. Wybór osób wspierających nasze działania marketingowe nie powinien być zatem przypadkowy. Przeprowadzimy kompleksową analizę Twojego produktu w kontekście m. in. rynku, zachowań grup docelowych czy mediów, w wyniku której dobierzemy dla Ciebie skuteczny model współpracy z influencerami.

Współpraca z portalami

Portale internetowe stwarzają o wiele więcej możliwości współpracy niż tylko umieszczanie banerów, advertoriali czy lokowania produktów pośród niezliczonej ilości treści jakie produkują. Umiejętna współpraca z platformami internetowymi powinna skutecznie wspierać działania digitalowe marki. Pozostawać w symbiozie i interakcji z działaniami content marketingowymi, social mediami czy PR-em.


Skontaktuj się z nami i sprawdź w jaki sposób zmiksujemy Twoje działania marketingowe z mediami elektronicznymi.