Wideo od zawsze cieszyło się wielką popularnością jako medium reklamowe. W przeszłości reklamy telewizyjne budowały wizerunek i sprzedaż w sposób bezkonkurencyjny. Dostępny wówczas, tylko dla najbogatszych marketerów, format wideo dzisiaj stanowi skuteczną, angażującą i powszechnie akceptowaną formę promocji w Internecie, przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Zobacz jak możesz wykorzystać nasze doświadczenie w promocji swojego produktu.

Content wideo

Promocja poprzez interesujące treści zamieszczane na blogach korporacyjnych czy w sieciach społecznościowych nie powinna ograniczać się jedynie do formy pisanej. Według badań 75% osób wybiera film zamiast książki, które opowiadają tą samą historię. To samo tyczy się treści w Internecie.


Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjne i skuteczne materiały wideo:
• Klipy, relacje z wydarzeń, reportaże, wypowiedzi eksperckie itp.
• Wideotesty, prezentacje produktowe, unboxingi, recenzje
• Spoty reklamowe, bilbordy sponsorskie

Zobacz nasz reel wideo!
Posprodukcja

Jeśli posiadasz materiały wideo i potrzebujesz zrobić profesjonalny montaż, udźwiękowienie, dodać animacje (intro, outro, belki), skalibrować kolory dograć i połączyć ze sobą materiały to świetnie trafiłeś. W naszym studio otrzymasz pełne wsparcie postprodukcyjne.

Wynajem ekip telewizyjnych

Potrzebujesz nakręcić materiał, ale nie masz własnych zasobów? Wynajmij od nas profesjonalną ekipę telewizyjną. Nasi redaktorzy i operatorzy przygotują się merytorycznie i sporządzą dla Ciebie materiał wideo odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Animacje

Jeśli posiadasz produkt lub usługę, które wymagają prezentacji funkcjonalności czy instrukcji korzystania, to doskonałym sposobem jest wykorzystanie animacji typu flat design. Ta prosta i przejrzysta forma pozwala w precyzyjny sposób pokazać Twój produkt, jego atuty i sposób użytkowania.

Obejrzyj przykładową animację!
Studio YouTube

Posiadamy wyposażone studio pozwalające na realizację podstawowych materiałów content wideo przeznaczonych do publikacji w internecie. W studiu wykonujemy również sesje zdjęciowe i pack shoty. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć nawet duże projekty content marketingowe.

Skontaktuj się z nami!