CONTENT MARKETING

Blog korporacyjny

To zazwyczaj serce content marketingu, hub treści podłączony do strony internetowej. Dobrze prowadzony blog korporacyjny potrafi realnie konwertować czytelników na klientów, a dodatkowo silnie wpływa na pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach. Od początków agencji pracowaliśmy nad komunikacją firm poprzez marketing treści. Przez blisko 7 lat działalności pozyskaliśmy doświadczenie i know-how w prowadzeniu działań nie tylko B2C, ale również często poszukiwanych przez firmy, skutecznych działań B2B.

Social Media

Najczęściej słyszymy o działaniach social media marketingowych poprzez platformę Facebook, ponieważ jest najbardziej popularna i oferuje najbardziej rozbudowane funkcjonalności reklamy płatnej. Pamiętajmy jednak, że Internet nie tylko Facebookiem stoi. W poszukiwaniu idealnego dopasowania grupy docelowej do promowanego produktu warto sprawdzić również takie media jak Instagram, Twitter, Linked In, Snapchat itp itd. To naprawdę spory kawałek tortu marketingowego.

Copywriting

Treść jest dzisiaj największym orędziem marketingu. Konsumenci przytłoczeni ilością powszechnie dostępnych informacji na każdy temat poszukują tych najbardziej wartościowych, najciekawszych i najbardziej przystępnych do konsumpcji. W naszej pracy koncentrujemy się na komponowaniu treści przyciągających konsumentów, prowadzących ich poprzez zaplanowane ścieżki, do określonego działania. W ten sposób możemy sprzedać Twój produkt, pozyskać lead do dalszej pracy czy zapoznać z nowościami.

Kluczowe kompetencje

Tworzymy dedykowane społecznościom witryny internetowe (blogi, landingi, portale informacyjne, prowadzimy pod względem tekstowym i organizacyjnym redakcje blogów korporacyjnych, aktywnie działamy z kanałami w mediach społecznościowych (prowadzenie, promocja), piszemy artykuły eksperckie, poradnikowe, advertoriale, tworzymy infografiki, ghost writing - piszemy w imieniu konkretnych osób np. w ramach strategii personal branding, piszemy scenariusze i realizujemy materiały content video (mamy studio ytb YouTube na miejscu), prowadzimy biuletyny firmowe, newslettery i inne periodyki.

PR

Rolę influencerów przejęli od dziennikarzy blogerzy, którzy w sieci utworzyli prawdziwe imperia redakcyjne mając niebagatelny wpływ na opinię publiczną. Sama prasa notuje nieustanie przepływ czytelników w stronę ich portali internetowych. To tutaj należy dzisiaj kierować działania public relations.


Współpraca z influencerami


Wiele produktów i marek promowanych jest poprzez znane osoby. Są to celebryci, dziennikarze, blogerzy, a nawet osoby znane tylko w wąskich kręgach. To z kim nawiążemy współpracę ma kluczowe znaczenie w postrzeganiu produktu przez otoczenie. Wybór osób wspierających nasze działania marketingowe nie powinien być zatem przypadkowy. Przeprowadzimy kompleksową analizę Twojego produktu w kontekście m. in. rynku, zachowań grup docelowych czy mediów, w wyniku której dobierzemy dla Ciebie skuteczny model współpracy z influencerami.

Współpraca z portalami

Portale internetowe stwarzają o wiele więcej możliwości współpracy niż tylko umieszczanie banerów, advertoriali czy lokowania produktów pośród niezliczonej ilości treści jakie produkują. Umiejętna współpraca z platformami internetowymi powinna skutecznie wspierać działania digitalowe marki. Pozostawać w symbiozie i interakcji z działaniami content marketingowymi, social mediami czy PR-em.

MODERN PR

Niektóre z najbardziej znanych międzynarodowych marek decydują się na zamknięcie swoich komórek PR. To nie oznacza jednak, że przestają się komunikować. Sposoby komunikacji z otoczeniem bardzo się zmieniły. Klasyczne działania public relations nie są już tak skuteczne.
Rolę influencerów przejęli od dziennikarzy blogerzy, którzy w sieci utworzyli prawdziwe imperia redakcyjne mając niebagatelny wpływ na opinię publiczną. Sama prasa notuje nieustanie przepływ czytelników w stronę ich portali internetowych. To tutaj należy dzisiaj kierować działania public relations.

Copywriting

Treść jest dzisiaj największym orędziem marketingu. Konsumenci przytłoczeni ilością powszechnie dostępnych informacji na każdy temat poszukują tych najbardziej wartościowych, najciekawszych i najbardziej przystępnych do konsumpcji.

SKONTAKTUJ SIĘ