Wszyscy znamy chińskie przysłowie „Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów”. Od czasów starożytnych Chin, do dzisiejszego dnia nie straciło jednak na aktualności. Kontakt potencjalnego klienta z materiałami reklamowymi jest dzisiaj bardzo krótki. Co więcej grupy docelowe to już nie tylko dane demograficzne, ale niekiedy złożone profile behawioralne, które oczekują od marek konkretnego przekazu.


Sprawdź jakie specjalizacje mają nasi kreatywni graficy.


Social media graphics

Media społecznościowe są miejscem, gdzie obraz odgrywa szczególną rolę nie tylko w kontekście promocji marki, ale potrafi bezpośrednio wpłynąć na sprzedaż danego produktu. Infografiki to najczęściej klikane i rozpowszechniane formy obrazu w social mediach, a kreatywne ekspozycje produktów budują organiczne zasięgi.

Stworzymy dla Ciebie pomysłowe obrazy, które będą skutecznie budować Twoje działania marketingowe.
Klasyczny i nieoczywisty BTL

Media elektroniczne zdominowały percepcję marketerów, jednak tradycyjne formy reklamy takie jak plakaty, ulotki, katalogi czy raporty roczne nadal mają swoje zastosowanie, a w niektórych dziedzinach przechodzą swoisty renesans łącząc druk z wirtualną rzeczywistością np. poprzez kody QR, NFC (Near Field Communication), czy rozszerzoną rzeczywistość AR (Augmented Reality).

Wykonamy i wyprodukujemy dla Ciebie standardowe materiały BTL, a na życzenie dodamy im trochę magii.
Animacje Flat Design

Oferowane na rynku produkty i usługi tworzy się po to, aby ludziom żyło i pracowało się łatwiej. Nie zawsze jednak da się wytłumaczyć działanie złożonej usługi czy obsługę innowacyjnego produktu. Wtedy z pomocą przychodzą filmy instruktażowe, które w prostszy, bardziej interesujący i obrazowy sposób przekazują informacje potencjalnym klientom.

Wykonamy dla Ciebie dowolną animację od scenariusza po udźwiękowienie. Sprawdź!