Lemonart.eu

Jednym z ważnych filarów naszej agencji jest wsparcie sprzedaży. Potrafimy zadbać o zwiększenie sprzedaży nie tylko w mediach digital, ale również w miejscu sprzedaży. W tym celu wykorzystujemy nasze ponad siedmioletnie doświadczenie.

Materiały Point of sales (POS) powstają u nas od samego początku i są w pełni spersonalizowane pod wymagania naszych klientów czy miejsc, w których zostaną użyte. Daje to możliwość odpowiedniego oddziaływania na konsumenta w celu motywowania go do zakupu promowanego produktu. Niestandardowe bryły, fantazyjne kształty czy efekty audiowizualne są prostą drogą do zwiększenia sprzedaży np. w sieciach handlowych. 

Wszystko zaczyna się od rozmowy o marce, produktach, potrzebach sprzedażowych i możliwościach ekspozycji. Następnie przygotowujemy projekt graficzny i dopracowujemy go razem z klientem, a czasem trójstronnie z przedstawicielem sieci sprzedaży, gdzie POS będzie umieszczony. Nasz technolor przeniesie projekt z programu graficznego na systemy produkcyjne, z któych wyjdą finalne produkty naszej wyobraźni. 

Na końcu zajmiemy się też logistyką i instalacją. O nic nie musisz się martwić. 

Potrzebujesz standardowego materiału POS? Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie także ściankę i stoisko wystawiennicze, roll-up i podświetlany kaseton, fantazyjny neon czy oklejenie floty samochodowej. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

SZYBKIE INFO

Klienci:
Candy/Hoover, BaByliss, Dell
Data:
od 2014
Skills:
DESIGN / PRODUKCJA / PRINT / LOGISTYKA
Kategoria:
Point of sales
Share:
Man’s mind, stretched to a new idea, never goes back to its original dimension. 

/Oliver Wendell Holmes/