Lemonart.eu

najczęściej zadawane pytania

Jakie macie ceny?

Świadcząc usługi dla naszych klientów, nigdy nie patrzymy przez pryzmat pieniędzy. Wcale nie dlatego, że nie liczymy się z wydatkami, ale dlatego, że kierowanie się budżetem jest największym ograniczeniem dla kreatywności. 

Czy to znaczy, że zapłacę „jak za zboże”? 
To oznacza, że możesz liczyć na kreatywną i skuteczną kampanię, a dobierając odpowiednią skalę, taktykę i narzędzia zmieścimy się w Twoim budżecie. 

Wszystkie szczegóły finansowe dotyczące pomysłów są poparte przejrzystym i modułowym kosztorysem, który pokazuje naszą elastyczność.

Czy macie termin "na jutro"?

Posiadamy wdrożone nowoczesne procesy zarządzania projektami. To pozwala nam na sprawną realizację przedsięwzięć „in house”. 
Nasi stali klienci mogą liczyć na wykonanie palących tematów na następny dzień, a czasami tego samego dnia. 

Szybka reakcja jest wymagana np. w przypadku mediów społecznościowych. Jesteśmy do tego przygotowani. 

Jakie są wasze specjalizacje?

Jeśli chodzi o branże, to doskonale odnajdujemy się w świecie technologii, szeroko pojętego środowiska IT. Współpracujemy z wieloma największymi markami z tego sektora jak również dystrybutorami i firmami programistycznymi.  Ponadto, nie obce są nam tematy z branż pokrewnych jak artykuły gospodarstwa domowego (home apliance), motoryzacja (automotive), automatyka i elektronika, przemysł. 

Osoby pracujące w naszych zespołach posiadają praktyczną wiedzę i doświadczenie zarówno w pracy po stronie działów marketingu, jak i agencji reklamowych. Gwarantuje to zupełnie inne spojrzenie i świadome podejście do zlecanych prac. Precyzyjnie rozróżniamy komunikację do sektora B2B i B2C, dobierając odpowiednie działania dla każdego z nich i podnosząc ich efektywność. 

Kawa czy herbata?

Zdecydowanie kawa, choć mamy opozycjonistów. 

Czy możecie zagwarantować efekty?

Wszędzie tam, gdzie opieramy się na danych i można poddać je analizie i symulacjom, tam gwarantujemy wyniki przeprowadzonych akcji marketingowych. Często jednak, zdarza się, że niestandardowe czy też zupełnie nowe podejście do danej kampanii okazuje się być finalnie wielokrotnie bardziej skuteczne niż stosowane do tej pory rozwiązania, ale wymaga podjęcia pewnego ryzyka. Wówczas jasno i otwarcie informujemy o planie działań i jego możliwościach/ryzykach. Stali klienci mogą również liczyć na wejście w nowe obszary na zasadzie succes fee. 

Co należy zrobić , aby podjąć z Wami współpracę?

Wystarczy kontakt w dowolnie wybranej formie. Jeśli nasze wizje spotkają się, to i na efekty nie długo będzie trzeba czekać 🙂

Jakiej muzyki słuchacie?

Temat rzeka. Wybraliśmy jednak kilku przedstawicieli, których najczęściej słychać w naszych firmowych głośnikach bluetooth (co nie było wcale łatwe):

○ Florence and the machine
○ Burial
○ Arctic Monkeys
○ Keluar
○ Kasabian
○ The Offspring