Blog korporacyjny

To zazwyczaj serce content marketingu, hub treści podłączony do strony internetowej. Dobrze prowadzony blog korporacyjny potrafi realnie konwertować czytelników na klientów, a dodatkowo silnie wpływa na pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach. Od początków agencji pracowaliśmy nad komunikacją firm poprzez marketing treści. Przez blisko 7 lat działalności pozyskaliśmy doświadczenie i know-how w prowadzeniu działań nie tylko B2C, ale również często poszukiwanych przez firmy, skutecznych działań B2B.

Social Media

Najczęściej słyszymy o działaniach social media marketingowych poprzez platformę Facebook, ponieważ jest najbardziej popularna i oferuje najbardziej rozbudowane funkcjonalności reklamy płatnej. Pamiętajmy jednak, że Internet nie tylko Facebookiem stoi. W poszukiwaniu idealnego dopasowania grupy docelowej do promowanego produktu warto sprawdzić również takie media jak Instagram, Twitter, Linked In, Snapchat itp itd. To naprawdę spory kawałek tortu marketingowego.

Copywriting

Treść jest dzisiaj największym orędziem marketingu. Konsumenci przytłoczeni ilością powszechnie dostępnych informacji na każdy temat poszukują tych najbardziej wartościowych, najciekawszych i najbardziej przystępnych do konsumpcji. W naszej pracy koncentrujemy się na komponowaniu treści przyciągających konsumentów, prowadzących ich poprzez zaplanowane ścieżki, do określonego działania. W ten sposób możemy sprzedać Twój produkt, pozyskać lead do dalszej pracy czy zapoznać z nowościami.

Kluczowe kompetencje:

Tworzymy dedykowane społecznościom witryny internetowe (blogi, landingi, portale informacyjne, prowadzimy pod względem tekstowym i organizacyjnym redakcje blogów korporacyjnych, aktywnie działamy z kanałami w mediach społecznościowych (prowadzenie, promocja), piszemy artykuły eksperckie, poradnikowe, advertoriale, tworzymy infografiki, ghost writing - piszemy w imieniu konkretnych osób np. w ramach strategii personal branding, piszemy scenariusze i realizujemy materiały content video (mamy studio ytb YouTube na miejscu), prowadzimy biuletyny firmowe, newslettery i inne periodyki.

Skontaktuj się z nami, a podzielimy się swoim doświadczeniem i przygotujemy indywidualną ofertę dla Twojej marki.